„High School“ — tapk mainų programos dalyviu su Momento Education!

Nepamirštama patirtis!

Vidurinių mokyklų mainų programa — geriausia įmanoma patirtis jaunam žmogui. Tapdami mainų programos dalyviu, Jūs tampate kitoje šalyje gyvenančios šeimos nariu: šeimos šventės, namų ruoša, savaitgalio išvykos, gimtadieniai, Kalėdos — visa tai ir dar daugiau laukia Jūsų naujoje šeimoje. Tai puiki proga iš arčiau susipažinti su kitos šalies kultūra ir tradicijomis, bei pasidalinti savosiomis.

Naujoje mokykloje viskas gali būti kitai, nei įprasta Lietuvoje. Tai puiki proga susirasti naujų draugų, atrasti naują hobį, išbandyti naujus užsiėmimus ir pasinerti į kitą kultūrą.

Tai nauji iššūkiai, praplėsiantys Jūsų kultūrinius horizontus ir padėsiantys ištobulinti užsienio kalbos įgūdžius. Tai bus patirtis, kurios jūs niekuomet neužmiršite!

MOMENTO EDUCATION — KUO MES ESAME KITOKIE

 • Mūsų prioritetas- asmeninis bendravimas

  – mes skiriame daug dėmesio kiekvienam

 • Esame atviri ir skaidrūs

  – “žaidžiame” atviromis kortomis ir suteikiame jums visą informaciją!

 • Suteikiame galimybę rinktis

  – pvz. jūs nebūsite įpareigoti pirkti brangius lėktuvų bilietus, o galėsite susiplanuoti savo kelionę patys!

 • Vertiname moksleivių asmenines savybes!

  – galime priimti į programą prastai besimokančius moksleivius ar turinčius alergijas!

 • Galime padėti visiems

  – net jei jūs norite keliauti pas savo pažįstamą priimančiąją šeimą!

Mūsų moksleiviai: Guoda dalyvauja mainų programoje Prancūzijoje su Momento!

Ši programa kol kas yra geriausias dalykas, nutikęs mano gyvenime! Sužinojau ir išmokau begalę naujų dalykų! Viskas nauja ir labai įdomu. Visi labai draugiškai priima! Susiradau daugybę draugų iš įvairiausių šalių! Jau ne vienas žmogus pastebėjo, kad mano prancūzų kalba sparčiai gerėja, o tuo aš džiaugiuosi labiausiai, nes tai yra viena iš pagrindinių priežaščių, dėl kurių aš čia atvažiavau! Taip pat mokausi ir japonų kalb0s.

Šios programos dėka išmokstu vis daugiau naujų dalykų. Pabandykit ir jūs — nepasigailėsit!

Tikriausiai įsimintiniausias įvykis kol kas būtų išvyka su mokykla į Sen Mišelio kalną, tai visame pasaulyje garsi vieta. Buvo labai smagu ir įdomu, bridom per purvus ir vandenį kol pasiekėme nuostabų tikslą!

Aš vis daugiau išmokstu šios programos dėka! Pabandykite ir Jūs — nepasigailėsit!

Klasikinės ir Premium programos

Momento Education siūlo ne tik klasikines, bet ir „Premium“ mainų programas. Esminiai šių programų skirtumai: klasikinėse programose visos priimančiosios šeimos yra savanorės, jos pasirenka moksleivį, kurį norės priimti į savo šeimą. „Premium“ programoje Jūs patys renkatės mokyklą bei regioną, galite pageidauti tam tikrų disciplinų, sporto užsiėmimų ir kitą veiklą. „Premium“ programos yra brangesnės, nes jūs mokate tam tikrą pinigų sumą mokyklai ir priimančiai šeimai. Kuri programa Jums tinkamesnė mes sužinosime pasikalbėję su jumis asmeniškai. Daugiau galite sužinoti čia.

Mainų programos dalyvio gyvenimas

Tapk mainų programos dalyviu!

Tapę mainų programos dalyviu, Jūs pamatysite pasaulį visai kitomis akimis. Nauja aplinka, nauji žmonės, kita kultūra atvers kitas gyvenimo perspektyvas ir praplės akiratį. Ilga išvyka į kitą šalį yra labai jaudinanti ir kartu bauginanti patirtis.

Atostogaudami ir keliaudami kaip turistai Jūs pasaulį matote kitaip nei mainų programos metu. Gyvendami kitoje šalyje Jūs jau nebe turistas, o vietinės bendruomenės narys.

Mainų programos dalyvio gyvenimas

Jūs greitai tapsite naujosios šeimos ir bendruomenės dalimi. Naujuose savo namuose Jūs dalinsitės kasdieniniu gyvenimu su priimančiosios šeimos nariais, dalyvausite šeimos šventėse, galbūt susipažinsite su giminaičiais. Taip pat kartais teks padėti su namų ruošos darbais, išplauti indus, susitvarkyti savo kambarį. Po keletos mėnesių Jūs, greičiausiai, pradėsite galvoti nauja kalba.

Kasdienybė priimančiojoje šeimoje priklausys ir nuo šalies, kurioje Jūs būsite, tos šalies tradicijų,  kultūros ir kitų ypatumų. Bet nepriklausomai nuo to, kur jūs bebūtumėte, priimančioji šeima taps Jūsų naujaisiais namais. Kartu su ja patirsite ir džiugias, ir liūdnas gyvenimo akimirkas.

Priimančiosios šeimos — Jūsų naujieji namai

Šeimos priima mainų programos dalyvius į savo namus dėl įvairių priežaščių: jos nariai yra smalsūs, žingeidūs, nori susipažinti su kitos kultūros atstovais ir patys supažindinti su savąja. Šeimos yra savanorės ir pinigų negauna. Visos šeimos yra kruopščiai patikrinamos ir atrenkamos, kad mes būtume tikri, jog Jūs pakliūsite pas gerus ir svetingus žmones.

Praktiškai visos šeimos gali dalyvauti mainų programoje ir tapti priimančiąja šeima. Jos tiesiog privalo būti patvirtintos ir atitikti programos reikalavimus, kuriuos patikrina mūsų partnerių organizacija, esanti toje šalyje. Organizacijos atstovai apsilanko šeimos namuose, apklausia šeimos narius, kaimynus ir įvertina jų tinkamumą bei motyvaciją. Tokiu pačiu principu ir Momento Education bendrauja su Jumis. Tikrinama ir šeimos kriminalinė praeitis.

Kai kurios šeimos pasirenka vienu metu priimti netgi du mainų programų dalyvius. Šeimos gali gyventi didmiesčiuose arba mažuose miesteliuose. Trumpai tariant, šeimos gali būti labai įvairios, bet Jūs galite būti tikri dėl vieno, Jus pasirinkusi šeima yra įsitikinusi, kad puikiai pritapsite jų namuose.

Visas šeimas vienija tai, kad jos nori pasidalinti savo namų svetingumu su atvykeliais iš viso pasaulio!

Norėčiau, kad su manimi būtu ssusisiekta dėl Mainų Programų!

High school mini kontakt
Sender
© Momento Education