Tėvams

Išsiųsti vaiką mokytis į užsienį — puikus sprendimas!

Šis sprendimas dažnai sukelia daug dvejonių ir klausimų, ir tai visisškai suprantama! Mūsų darbuotojai glaudžiai susiję su mainų programomis. Daugelis mūsų dirba šioje srityje daug metų, esame patys studijavę užsienyje arba išsiuntę savo vaikus. Todėl puikiai suprantame visas abejones ir emocijas, kurias gali patirti tėvai. Neverta nerimauti, mes būsime su Jumis visą programos laikotarpį.

Geriausias patarimas, kurį galime duoti — klausykitės savo vidinio balso. Svarbiausia, kad tiek tėvai, tiek vaikai jaustųsi saugūs viso proceso metu. Mes esame tam, kad padėtumėme susidoroti su visais sunkumais. Jūs visuomet galėsite į mus kreiptis, kai prireiks pagalbos.

Asmeninis dėmesys kiekvienam

Mums yra svarbu pažinti kiekvieną moksleivį asmeniškai, kad tarpusavio bendradarbiavimas būtų kuo sklandesnis. Mūsų programų išskirtinumas — aukšta kokybė, paremta artimais ryšiais su kiekvienu klientu. Svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Kelias ne tik rožėmis klotas

Tiek tėvams, tiek vaikams yra labai svarbu realiai suvokti, ką reiškia būti mainų programos dalyviu. Kalbėdami apie šias programas mes dažnai pabrėžiame, kad tai yra gyvenimo nuotykis ir neįkainojama patirtis. Tačiau būna ir labai sudėtingų dienų, kai viskas klostosi ne taip kaip norėtum. Adaptuotis kitoje aplinkoje yra nelengvas iššūkis.

Namų ilgėsys

Dauguma mainų programos dalyvių patiria namų ilgesio laikotarpius, kai pasiilgstama gimtųjų namų, draugų, tėvų. Tai yra visiškai normalu, Jūsų vaikas patirs ir sunkių dienų, svarbiausia žinoti, kaip tokiais atvejais elgtis. Pačiam vaikui yra labai svarbu išlikti socialiai aktyviam ir užsiėmusiam, išsipasakoti ir pasikalbėti su priimančiąja šeima, kai namų ilgesys ir liūdesys užplūsta.

Mes esame su jumis

Jūs visuomet turėsite tiesiogini ryšį su mumis Lietuvoje ir Danijoje. Jūsų vaikas turės visokeriopą pagalbą priimančiojoje šalyje iš mūsų partnerių organizacijos. Jei turėsite klausimų, dvejonių, problemų — nedvejokite į mus kreiptis, mes visuomet Jums padėsime. Esame suinteresuoti, kad Jūsų ir Jūsų vaiko patirtis šios programos metu būtų kuo geresnė!