Vidurinės mokyklos Australijoje

Keliauk į Kvinslandą, kuriame atrasi nuostabius regionus:  Gold Koustą ar Brisbeną.

Pasiimk saulės akinius, banglentę ir Kalėdų vakarą pasiruošk grilio vakarėliui paplūdimyje! Tai — viena iš geriausių programų pasaulyje!

Tu galėsi pasirinkti iš daugybės mokyklų Kvinslande ir mes tau padėsime rasti tinkamiausią!

  • Programos pradžia

    Liepos pradžia- Balandžio pabaiga.

  • Programos specifika

    Galimybė pasirinkti mokyklą/ regioną

    Galite pageidauti norimą sportą/ discipliną!

Mokyklinis gyvenimas Australijoje

Australijos mokslo sistema yra viena geriausių pasaulyje ir trečia pagal moksleivių iš kitų šalių skaičių po JAV ir Didžiosios Britanijos. Nepriklausomai nuo to, kaip ilgai ir ką tu besimokysi, šioje šalyje kokybė garantuota!

Australijoje atrasite daug disciplinų, kurių nėra lietuviškoje švietimo sistemoje, tai — vaidyba, kinas, dizainas, technologijos, sveika mityba ir netgi banglenčių sportas!

Laisvalaiko užsiėmimai

Australai labai myli sportą, čia atrasite ir Europoje populiarių sporto šakų, tokių kaip futbolas, krepšinis, tenisas, golfas. Taip pat ir australų labiau mėgiamą regbį bei kriketą.

Australija yra labai graži šalis, kurioje galima rasti daugiau nei 500 parkų bei 2700 gamtos rezervatų. Čia yra daug UNESCO saugomų objektų: Didysis barjerinis rifas, Kakadu nacionalinis parkas bei Sidnėjaus operos teatras.

Šeimos, priimančios Australijoje

Australija yra viena iš svetingiausių šalių pasaulyje ir jie tuo labai didžiuojasi. Čia gyvena 23 milijonai labai skirtingų kultūrų bei kalbų žmonių.

Be abejo, anglų kalba yra pagrindinė ir visi ją puikiai moka. Australai  yra viena iš laimingiausių žmonių pasaulyje. Taigi, tu tikrai praleisi puikų laiką naujoje šeimoje, kuri pasistengs, kad jaustumeisi puikiai ir saugiai.

Norėčiau, kad su manimi būtų susisiekta dėl Mainų Programos!

High school mini kontakt
Sender
© Momento Education