Vidurinės mokyklos JAV

Patirk Amerikietišką svajonę!

Keliauk į JAV ir susipažink su amerikietiškąja kultūra iš arti! Susirasi naujų draugų ir patirsi amerikietiškos mokyklos dvasią, palaikydamas savo mokyklos futbolo komandą kovoje prieš varžovus iš kaimyninės mokyklos.

Per Padėkos dieną paragausi keptą kalakutą ir obuolių pyragą, sutiksi Kalėdas amerikietiškoje šeimoje, į savo mokytojus kreipsiesi Mr. ir Mrs. Be abejo, gyvensi kartu su vietine šeima, kuri padės tau patirti Amerikietiškąją svajonę!

Pastaba: Mes galime išsiūsti į JAV tik 50 moksleivių per metus, tad norėdamas užsitikrinti vietą, ją rezervuokis iš anksto.

 • Programos pradžia

  Liepos pabaiga- Rugsėjo pradžia (priklausomai nuo mokyklos)

 • Programos rūšis

  Jav mes siūlome ir Klasikinę ir Premium programas!

 • Orientacinė stovykla New York’e įskaičiuota į kainą!

  Pradėk savo mainų programą  orientacine stovykla New York’e, kartu su moksleiviais iš viso pasaulio!

 • Pasirink norimą JAV Valstiją!

  Turi galimybę pasirinkti norimą Valstiją ar mokyklų regioną, kur gyvensi ir mokysiesi!

 • Tik šioje programoje!

  Tavimi pasirūpins viena geriausių mainų programų organizacijų JAV!

Orientacinė stovykla Niujorke!

Savo mokslo metus JAV pradėk pažintinėje stovykloje Niujorke, kartu su mainų programos dalyviais iš viso pasaulio.

Ši stovykla kitaip dar vadinama soft landing camp. Būtent ji tau padės greičiau adaptuotis naujoje šalyje.

kuri, kartu su kitais moksleiviais, tau padės  greičiau adaptuotis naujoje šalyje. Stovykloje pratinsiesi bendrauti anglų kalba, iš arčiau susipažinsi su pačia programa ir galėsi tiesiog pasimėgauti Niujorku prieš keliaudamas pas savo naują šeimą.

Orientacinė stovykla — pasiruošimo mainų programai dalis ir yra įskaičiuota į bendrą kainą.

Moksleiviai 2016/2017 mokslo metais jau atvyko į Jungtines Amerikos Valstijas!

Rasminė rašo: „Čia aš esu jau daugiau nei savaitę ir pirmieji įspūdžiai fantastiški! Priimančioji šeima mane labai svetingai sutiko, pirmosios dienos mokykloje buvo puikios!“

Tu keliauji su viena geriausių organizacijų JAV!

Keliaudamas su mumis, gali būti tikras, kad mūsų partneriai tavimi pasirūpins ir užtikrins aukščiausią paslaugų kokybę.

JAV mūsų partneriai — organizacija „The Council on International Educational Exchange“ (CIEE) ir mes didžiuojamės galėdami atstovauti juos Lietuvoje ir Danijoje.

CIEE įsikūrė 1947-aisias, tai — ne pelno siekinati organizacija, turinti didžiulę patirtį ir lyderiaujanti moksleivių mainų programų srityje JAV.

Momento Education partneriai priimančiosiose šalyse yra kruopščiai atrenkami. Mes esame užtikrinti, kad mūsų partneriai, į kurią šalį bevyktumėte, suteiks aukščiausios kokybės paslaugas ir atitiks mūsų puoselėjamas vertybes. Būtent dėl to mes visiškai pasitikime ir CIEE kompetencija.

Klasikinės ir „Premium“ programų skirtumai vykstant į JAV

Keliaujant į JAV mes Jums siūlome pasirinkti Klasikinę arba „Premium“ programas.

Trumpai tariant, klasikinėje programoje mes dirbame tik su šeimomis savanorėmis, kurios pačios pasirenka moksleivius. Pagal priimančiosios šeimos gyvenamąją vietą yra parenkama mokykla!

„Premium“ programoje Jūs patys galite pasirinkti mokyklą, regioną ar vietovę. Be to, galite pageidauti disciplinas, kurioms norėsite skirti daugiau laiko, tai gali būti sportas ar konkreti užsienio kalba.

„Premium“ programa yra brangesnė, kadangi dalis pinigų yra mokama mokykloms. Kuri programa Jums tinka labiausiai? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime apsispręsti.

Pasiskaityk apie JAV Premium programas čia!

Pasirink norimą JAV valstiją ir vykdamas su Klasikine programa!

Vykstant su Klasikine programa Jūs, už papildomą mokestį, taip pat galite pasirinkti norimą valstiją ar regioną.

Mes manome, kad nėra svarbu, kokioje valstijoje gyvensite. Šioje programoje svarbiausia pakliūti į gerą šeimą bei draugišką mokyklą. Kartais pasirinkus norimą valstiją galima ir nusivilti, juk realybė ne visuomet atitinka mūsų lūkesčius. Visgi, vis daugiau moksleivių nori vykti į konkrečią pasirinktą valstiją ir mes šią galimybę suteikiame.

Moksleivių mainų programa — patirtis visam gyvenimui!

 „Gyvenimas kitoje šalyje, tarp neįprastos kalbos bei kultūros man davė daugiau, nei tikėjausi. Ši patirtis išliks naudinga visą mano likusį gyvenimą. Daugybė atsiminimų, įspūdžių, naujų draugų ir, žinoma, geresni anglų kalbos įgūdžiai. Pro metų, praleistų JAV, aš grįžau brandesnė ir labiau pasitikinti savimi. Dabar aš į pasaulį žiūriu visai kitomis akimis, matau daugiau galimybių, kurių seniau nepastebėdavau. Dalyvavimas mainų programoje — geriausas mano padarytas sprendimas, kurį aš mielai pakartočiau!“, – Marija.

Norėčiau, kad su manimi būtu ssusisiekta dėl Mainų Programų!

High school mini kontakt
Sender
© Momento Education