Vidurinis išsilavinimas Kanadoje

Viena iš geriausių mūsų turimų programų!

Kanados vidurinės mokyklos daugeliu dalykų gali priminti JAV vidurines mokyklas: tie patys geltonos spalvos mokykliniai autobusai, futbolas, sporto komandas palaikančios šokėjos, atmosfera. Tiesą sakant, Kanados mokyklose galima rasti viską, ką ir JAV mokyklose, tačiau vertėtų atsižvelgti į tai, kad mokslo kokybė Kanadoje yra kelis kartus geresnė. Kanados viduriniojo mokslo sistema yra geriausia pasaulyje tarp angliakalbių šalių! O kanadiečių mentalitetas ir gyvenimo būdas yra artimesnis europietiškam.

Pasirink, kur norėtum važiuoti!

Momento Education dirba su dviem skirtingais mokyklų regionais labai patraukliose Kanados vietose

Vankuveris vakarinėje pakrantėje bei Naujoji Škotija rytinėje pakrantėje.

Jūs turite galimybę pasirinkti norimą regioną, pageidaujamas disciplinas, užklasinę veiklą (sportas, teatras, kinas, joga ir pan.). Mūsų partnerių organizacija padarys viską, kad jūsų norai ir lūkesčiai būtų įgyvendinti. Abu mokykliniai regionai yra anglakalbėje Kanados dalyje, tačiau Jūs galite mokytis ir prancūzų kalba, tai kitaip vadinama French immersion.

  • Programos pradžia

    Apie Rugsėjo 1d.

  • Programos specifika

    Galimybė pasirinkti mokyklą/ regioną

    Galite pageidauti norimą sportą/ discipliną!

Mokyklos Kanadoje

Vidurinės mokyklos Kanadoje yra iš tiesų aukšto lygio. Tai — geriausia anglakalbė viduriniojo mokslo sistema pasaulyje! Mokyklos struktūra yra labai artima JAV,  moksleivis yra savo amžiaus grupės, o ne konkrečios klasės dalis. Ilgi mokykliniai koridoriai su spintelėmis, geltonieji autobusai užklasinės sportinės veiklos pačioje mokykloje, visa tai taip pat gali priminti JAV mokyklas.

Laisvalaikio užsiėmimai

Kanadoje veiklos tikrai nepritrūks! Gali pasirinkti iš daugybės sporto šakų: futbolas, tinklinis, amerikietiškas futbolas, krepšinis, ledo ritulys, slidinėjimas, kerlingas, imtynės ir kita. Labai populiarios yra žiemos sporto šakos bei kitos pramogos.

Naujojoje Škotijoje yra puikios galimybės užsiimti įvairiomis vandens sporto šakomis. Tuo tarpu Vankuveris yra netoli geriausių Šiaurės Amerikos slidinėjimo vietovių, būtent ten ir vyko 2010-ųjų žiemos olimpinės žaidynės.

Šeimos, priimančios Kanadoje

Kaip ir kitose mainų programose, nemažą dalį savo laiko moksleivis praleis su priimančiąja šeima. Tam, kad kuo geriau susipažintų su Kanados kultūra ir patobulintų savo anglų kalbą, moksleivis bus apgyvendintas vietinėje šeimoje, kuri gyvens netoli mokyklos. Visos priimančiosios šeimos yra kruopščiai patikrinamos.

Kanadiečiai garsėja savo draugiškumu, atvirumu bei nuoširdumu. Nepriklausomai nuo to, ar moksleivis pasirinks vakarinį ar rytinį Kanados regioną, jis bus labai laukiamas ir šiltai priimtas.

Norėčiau, kad Momento susisiektų su manimi dėl Mainų Programų!

High school mini kontakt
Sender
© Momento Education