Vidurinės mokyklos Naujojoje Zelandijoje

Atrask įspūdingą Naujosios Zelandijos kraštovaizdį, puikias mokyklas bei draugiškus gyventojus!

Be abejo, Jūs galite rinktis tarp visų Naujosios Zelandijos mokyklų, tačiau mes Jums parinkome penkias labai geras mokyklas savo nuožiūra. Mes padėsime Jums pasirinkti tinkamiausią bei geriausią iš jų.

Į kainą įskaičiuota orientacinė stovykla!

Programa Naujojoje Zelandijoje prasidės 5 dienų orientacine stovykla Oklande arba Velingtone. Jos metu, kartu su kitais moksleiviais iš viso pasaulio, būsite supažindinti su Naujosios Zelandijos kultūra ir pasiruošite naujiems mokslo metams šioje šalyje. Stovyklos metu vyks įvairios pramogos, ekskursijos, tad naujieji mokslo metai prasidės dar smagiau.

  • Programos pradžia

    Liepos pradžia- Balandžio pabaiga.

  • Programos specifika

    Pasirinkite mokyklą, kurioje norėsite mokytis!

    Galimybė pageidauti norimų disciplinų/ sporto!

    5 dienų orientacinė stovykla įskaičiuota į kainą!

Mokyklinis Gyvenimas Naujojoje Zelandijoje

Vidurinis mokslas Naujojoje Zelandijoje yra puikus pasirinkimas norintiems tobulinti savo anglų kalbos žinias draugiškoje ir harmoningoje aplinkoje. Šalies švietimo sistema yra viena geriausių visame pasaulyje.  Visų mokyklų kokybė yra patikrinama Naujosios Zelandijos atsakingų institucijų, jos taip pat yra sukūrusios vadinamąjį kokybės kodeksą. Būtent jis užtikrina, kad bus tinkamai pasirūpinta visais iš užsienio atvykusiais moksleiviais.

Studijuodami Naujojoje Zelandijoje, mokykloje Jūs galėsite pasirinkti norimą veiklą: banglenčių sportą, slidinėjimą, buriavimą, jodinėjimą ir kita. Jūs taip pat galite pasirinkti norimą regioną ar net konkrečią mokyklą. Mūsų partneriai Naujojoje Zelandijoje padarys viską, kad Jūsų lūkesčiai būtų įgyvendinti!

Laisvalaikio Užsiėmimai

Naujoji Zelandija visame pasaulyje garsėja savo gamtos grožiu, atrodytų nesibaigiančia pakrante, kalnais ir nacionaliniais parkais. Tai ir yra tikrasis „Žiedų Valdovo“ kraštovaizdis. Taip pat ši šalis yra viena saugiausių pasaulyje.

Kurioje Naujosios Zelandijos vietoje Jūs bebūtumėte, vis tiek patirsite ir išbandysite daug naujų dalykų. Šalyje moderniausi miestai, restoranai, prekybos centrai susijungia su nuostabia gamta, balto smėlio paplūdimiais bei kalnais. Vietiniai gyventojai mėgsta leisti savo laisvą laiką lauke, juk kurioje šalies vietoje Jūs bebūtumėte, nebūsite nutolę nuo jūros daugiau nei 120 kilometrų. Kiekviename mieste yra dviračių ir pėsčiųjų takai, sporto klubai ir baseinai. Naujosios Zelandijos klimatas yra šiltesnis už Lietuvos, tačiau per karštu jo pavadinti irgi nebūtų galima. Beje, vasaros atostogos Naujojoje Zelandijoje vyksta gruodžio-sausio mėnesiais.

Šeimos, priimančios Naujojoje Zelandijoje

Naujoji Zelandija yra viena iš saugiausių šalių pasaulyje, ją lenkia tik Islandija. Vietiniai gyventojai yra labai draugiško ir ramaus būdo. Šalies visuomenė yra daugiakultūrė ir tolerantiška įvairiausioms pažiūroms.

Jūs greitai pritapsite ir pasijusite saugūs naujoje šeimoje, lengvai tapsite vietinės bendruomenės dalimi.

Norėčiau, kad su manimi būtų susisiekta dėl Mainų Programos!

High school mini kontakt
Sender
© Momento Education