Vidurinės Mokyklos (High School) — kaip viskas veikia?

Kaip viskas veikia — 7-ios pakopos

Pokalbis — tu ir tavo tėveliai susitinka su mūsų atstovu

Viskas prasideda nuo nemokamo ir neįpareigojančio pažintinio pokalbio. Tu ir tavo tėveliai susitinka su Momento Education atstovu Jums patogioje vietoje. Taupant Jūsų brangų laiką, pokalbio formatas taip pat gali būti nuotolinis:  Skype, WhatsApp, Viber, Messenger. Užsiregistruok pokalbiui čia! 

Registracija — ar mes bendradarbiausime?

Po pokalbio mes įvertinsime Jūsų tinkamumą dalyvauti programoje, priklausomai nuo Jūsų motyvacijos, savarankiškumo, asmeninių charakterio savybių, alergijų, ligų ir panašiai. Jei atitinkate reikalavimus, Jums belieka nuspręsti ar norite ir galite dalyvauti programoje.

Anketos užpildymas — papasakok priimančiai šeimai apie save

Užsiregistravus į programą Tau bus atsiųsti paraiškos dokumentai iš mūsų partnerių organizacijos esančios tavo pasirinktoje šalyje. Paraiškos anketoje privalės būti tavo ir tavo tėvų laiškai priimančiai šeimai, fotografijos ir tam tikri dokumentai iš tavo mokyklos bei gydytojų. Kai Momento Education patvirtins, kad visi dokumentai užpildyti teisingai, jie bus persiųsti mūsų partneriams. Tada prasidės priimančiosios šeimos ir mokyklos paieškos.

Paruošiamasis susitikimas — mes pasidalinsime savo patirtimi

Pavasarį mes su Jumis dar kartą susitiksime asmeniškai arba pakviesime į paruošiamąjį/pažintinį susitikimą. Susitikimas yra privalomas moksleiviui ir nors vienam jo tėveliui. Mes dar kartą aptarsime programos taisykles, niuansus, galimas problemas ir jų sprendimo būdus, pakalbėsime kaip elgtis tam tikrose situacijose, aptarsime Jūsų lūkesčius bei atsakysime į visus klausimus.

Viza — neišvengiamas procesas

Jei jūs vyksite mokytis už Europos Sąjungos ribų, Jums neišvengiamai reikės kreiptis dėl vizos į tos šalies ambasadą. Mes padėsime Jums viso proceso metu!

Apgyvendinimas — surandama priimančioji šeima

„Kada man bus surasta priimančioji šeima?“, — tai yra dažniausiai užduodamas klausimas. Jūs turite prisiminti, kad visos priimančiosios šeimos yra savanorės ir Joms yra rimtas sprendimas atverti savo namų duris svetimam žmogui. Kartais priimančioji šeima surandama jau pavasarį, o kartais ir įpusėjus vasarai. Nereikia nerimauti, kad šeima atsiranda ne iš karto, tai nereiškia, kad ji kažkuo blogesnė už kitas!

Išvykimas — likite sveiki šeimos nariai ir draugai! Sveiki naujieji draugai ir nuotykiai!

Pagaliau atėjo laikas išvykti! Išvykstama, priklausomai nuo šalies ir mokyklos, liepos, rugpjūčio arba rugsėjo mėnesiais. Įprastai Jūs išskrendate likus savaitei iki mokslo metų pradžios. Sėkmės! Mėgaukitės naujais nuotykiais!

Ženk savo pirmąjį žingsnį jau dabar, tai nemokama ir neįpareigoja!

Atvyk į nemokamą pokalbį su Momento Education. Paskambink mums tel. +370 614 81888 arba užsiregistruok susitikimui žemiau.

Priėmimo sąlygos- kas gali dalyvauti?

Be abejo, daugelis dalykų priklauso nuo pasirinktos šalies taisyklių ir programos reikalavimų, kurie gali skirtis. Pavyzdžiui, amžiaus apribojimai, pažymių vidurkis, sveikatos būklė, anglų (ar kitos) kalbos žinios, motyvacija ir savarankiškumas.

Pagrindinės sąlygos yra šios: privalote būti gimęs tarp 1999.03.01 ir 2002.08.01. Negalite turėti neigiamų išvestų pažymių 2-3 pastarųjų metų laikotarpiu. Svarbu būti aktyviam ir motyvuotam, bet negalite būti baigęs vidurinės mokyklos. Taip pat svarbi yra gera sveikata, neturėjimas alergijų. Tačiau, kaip jau minėjom, reikalavimai ir sąlygos skiriasi priklausomai nuo programų, todėl nesujaudinkite, jei neatitinkate tam tikrų paminėtų kriterijų.

Susisiekite su mumis, jei abejojate ar esate tinkami programai ir mes pasistengsime surasti išeitį.

Anglų kalbos lygis

Daugumoje anglakalbių šalių reikalaujama, kad būtumėte išlaikęs  IELTS (English Language Test for International Students) testą. Tačiau bendras Lietuvos moksleivių anglų kalbos žinių lygis yra tikrai aukštas, todėl tai nesudarys sunkumų.

Norėčiau, kad su manimi būtų susisiekta dėl Mainų Programos!

High school mini kontakt
Sender

© Momento Education