Vidurinės Mokyklos (High School) — kaip viskas veikia?

Kaip viskas veikia — 7-ios pakopos

Pokalbis — tu ir tavo tėveliai susitinka su mūsų atstovu

Viskas prasideda nuo nemokamo ir neįpareigojančio pažintinio pokalbio. Tu ir tavo tėveliai susitinka su Momento Education atstovu Jums patogioje vietoje arba galime pabendrauti per Skype. Užsiregistruok pokalbiui čia! 

Registracija — ar mes bendradarbiausime?

Po pokalbio mes įvertinsime Jūsų tinkamumą dalyvauti programoje, priklausomai nuo Jūsų motyvacijos, savarankiškumo, asmeninių charakterio savybių, alergijų, ligų ir panašiai. Jei atitinkate reikalavimus, Jums belieka nuspręsti ar norite ir galite dalyvauti programoje.

Anketos užpildymas — papasakok priimančiai šeimai apie save

Užsiregistravus į programą Tau bus atsiųsti paraiškos dokumentai iš mūsų partnerių organizacijos, esančios tavo pasirinktoje šalyje. Paraiškos anketoje privalės būti tavo ir tavo tėvų laiškai priimančiai šeimai, fotografijos ir tam tikri dokumentai iš tavo mokyklos bei gydytojų. Kai Momento Education patvirtins, kad visi dokumentai užpildyti teisingai, jie bus persiųsti mūsų partneriams. Tada prasidės priimančiosios šeimos ir mokyklos paieškos.

Paruošiamasis susitikimas — mes pasidalins savo patirtimi

Pavasarį mes su Jumis dar kartą susitiksime asmeniškai arba pakviesime į paruošiamąjį/pažintinį susitikimą. Susitikimas yra privalomas moksleiviui ir nors vienam jo tėveliui. Mes dar kartą aptarsime programos taisykles, niuansus, galimas problemas, jų sprendimo būdus, pakalbėsime, kaip elgtis tam tikrose situacijose, aptarsime Jūsų lukesčius.

Viza — neišvengiamas procesas

Jei jūs vyksite mokytis už Europos Sąjungos ribų, Jums neišvengiamai reikės kreiptis dėl vizos į tos šalies ambasadą. Mes padėsime Jums proceso metu!

Apgyvendinimas — surandama priimančioji šeima

„Kada man bus surasta priimančioji šeima?“, — tai yra dažniausiai užduodamas klausimas. Jūs turite prisiminti, kad visos priimančiosios šeimos yra savanorės ir Joms yra rimtas sprendimas atverti savo namų duris svetimam žmogui. Kartais priimančioji šeima surandama jau pavasarį, o kartais ir įpusėjus vasarai. Nereikia nerimauti, kad šeima atsiranda ne iš karto, tai nereiškia, kad ji kažkuo blogesnė už kitas!

Išvykimas — likite sveiki šeimos nariai ir draugai! Sveiki naujieji draugai ir nuotykiai!

Pagaliau atėjo laikas išvykti! Išvykstama, priklausomai nuo šalies ir mokyklos, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais. Įprastai Jūs išskrendate likus savaitei iki mokslo metų pradžios. Sėkmės! Mėgaukites naujais nuotykiais!

Norėčiau, kad su manimi būtų susisiekta dėl Mainų Programos!

High school mini kontakt
Sender

© Momento Education