fbpx

Danija – šalis iš „Hygge“ (jaukumas) ir „Lykke“ (laimė)! 

Danija tai šalis su turtinga istorija. Danijos karalystė yra seniausia pasaulyje, tai galima pajusti apsilankius senamiesčiuose, istorinėse vietovėse bei pilyse išsidėsčiusiose po visą šalį. Danija taip pat yra pirmaujanti šalis inovacijų bei dizaino srityse, tai žinoma ne tik dėl pasaulinio daniško dizaino pripažinimo, bet taip pat galima pastebėti ir jos modernioje architektūroje.

Skandinaviškas gyvenimas

Gyvendamas Danijoje, turi galimybę gyventi vienoje iš saugiausių šalių pasaulyje, kas yra puiku esant mainų programos moksleiviu. Šalies gamta yra labai graži ir tu, be abejo pamatysi bent keletą iš daugelio Danijos paplūdimių bei miškų. Danija turi ypatingai daug krantų, tad nesvarbu kurioje Danijos vietoje bebūtumei, niekada nenutolsi toliau kaip 50 km. Nuo kranto.

Būdamas pietiškiausios Skandinavijos šalies mainų moksleiviu, tu patirsi abiejų pasaulių privalumus: šiaurės Skandinavijos kultūrą bei lengvą prieigą prie visos likusios Europos. Danijoje patirsi rūpestingos priimančios šeimos jaukumą bei aktyvų gyvenimo būdą, taip pat ilgas vasaros naktis bei trumpas, tamsesnes dienas žiemą. Bet nėra ko pergyventi dėl žiemos, nes tai laikas kai pajusi tikrąją „Hygge“ kultūrą kartu su stalo žaidimais, šeimos veikla, vilnonėmis kojinėmis bei šiltu pledu su daug arbatos.

 • Programos pradžia

  • Rugpjūčio vidurys
  • Sausis
 • Programos rūšis

  • Danijoje siūlome pasirinkti Klasikinę arba Premium programas.
 • Orientacinė ir kalbos stovykla įskaičiuota į kainą!

  • Galioja mokslo metus pradedantiems Rugpjūtį.
 • Programos kaina

  • 5950 € Mokslo metams
  • 3950 € Semestrui

Mokyklinis gyvenimas Danijoje

Santykis tarp mokytojo ir mokinio Daniškoje vidurinėje mokykloje yra laisvas ir atviras. . Iš tavęs bus tikimasi aktyvumo, atvirumo, žingeidumo bei stengimosi išmokti kaip galima daugiau besidalinant savo mintimis ir nuomone įvairiais klausimais. Pamokos yra vedamos Danų kalba. Vidurinė mokykla (High School) trunka 3 metus, o vidutinis moksleivių amžius 16-19 metų. Mokslo metai padalinti į du semestrus: rudens, nuo rugpjūčio vidurio iki gruodžio, ir pavasario: nuo sausio iki birželio. Kasdien, mokykloje yra dvi trumpesnės pertraukos ir viena pietų pertrauka, o visos dienos pamokos trunka nuo 8.00 iki 15.30.

Laisvalaikio užsiėmimai

Danijos mokyklose sportas arba užklasinė veikla paprastai nėra sujungti su pačia mokykla. Todėl dauguma mokinių dalyvauja įvairiose po pamokinėse veiklose bei būreliuose. Tai gali būti viskas nuo futbolo, rankinio, teniso, plaukimo, iki menų ir amatų, muzikos pamokų ar visą kitą, ką siūlo vietinė bendruomenė.

Priimančioji šeima

Tavo priimančioji šeima gali gyventi bet kurioje šalies vietoje, tačiau nepaisant to, kurioje vietoje gyvensi, svarbu suprasti kad didžioji dalis sėkmingo apsistojimo priklausys nuo tavo atvirumo ir gebėjimo prisitaikyti. Priimančiosios šeimos yra 100% savanorės ir būna įvairių formų (amžiaus, šeimos narių skaičiaus ir pan.), tačiau yra pastoviai lankomos ir nuodugniai tikrinamos.

Kas gali dalyvauti programoje?

Moksleivis, kuris turi pakankamai daug valios, kad išmoktų naują užsienio kalbą. Turi turėti teigiamus pažymius o vidurkis siekti 7.5. Mokiniai kurie nori pradėti mokytis Danijoje nuo rugpjūčio, mokslo metų pradžioje turėtų būti 15-17 metų. Sunkios alergijos ar kiti sveikatos sutrikimai bus vertinami individualiai.

Paraiškų pateikimo terminai:

Norint pradėti mokyklą rugpjūčio mėnesį: terminas – balandžio 1 d.

Norint pradėti mokyklą sausio mėnesį: terminas – spalio 1 d.

*Pradedantiesiems rugpjūčio pradžioje į kainą įskaičiuota 3 dienų (2 naktys) orientacinė stovykla prieš atvykimą pas priimančią šeimą.

Kalbos reikalavimai

Moksleivis privalo gerai mokėti (suprasti ir kalbėti) anglų kalbą. Prieš išvykstant, labai rekomenduotina palankyti norvegų kalbos kursus. Jei kalbos kursų galimybės nėra, siūlome naudotis visomis kalbos mokymosi priemonėmis ar programėlėmis kurias galima rasti internete.

Norėčiau, kad su manimi būtu susisiekta dėl Mainų Programų!

High school mini form
Sender