fbpx

“Kaip jūs laikotės, sere?”

Fish & chips, raudonieji dviaukščiai autobusai važiuojantys kairia kelio puse, privalomasis mojavimas perėjose ir žavus britiškas akcentas. Patirk tikrąją britišką dvasią lankydamas vietinę mokyklą ir gyvendamas anglų šeimoje. Tu tikrai išmoksi daug naujo ir įgysi neįkainojamos patirties šioje šalyje! Tai — unikali šalis su giliomis tradicijomis, savita kultūra bei žymiąja karališkąja šeima. Mes net neabejojam, kad Didžiojoje Britanijoje sutiksi daug malonių žmonių, susirasi naujų draugų ir greitai perprasi britiškąjį akcentą.

  • Programos pradžia

    Išvykimas- vėlyvą Rugpjūtį, grįžimas- ankstyvą Birželį.

  • Programos rūšis

    Anglijoje mes jums siūlome rinktis Klasikinę programą arba Premium programą!

  • Programos specifika

    Premium: gali pasirinkti konkrečią mokyklą!

Mokyklos Didžiojoje Britanijoje

Mokyklinė sistema Didžiojoje Britanijoje yra viena seniausių pasaulyje ir garsėja savo kokybe. Senosios tradicijos puikiai dera su moderniosiomis technologijomis. Mokyklose yra dėvimos uniformos. Mokykloje yra 12 klasių, o mokslo metai padalinti į 3 semestrus. Dažniausiai pamokos prasideda 9 valandą ryto ir baigiasi po pietų.

Kartu su tradicine programa, kai kurias disciplinas galima pasirinkti ir pačiam. Žinoma, yra daug skirtingų pasirinkimo galimybių ir jos šiek tiek skiriasi priklausomai nuo mokyklos.

Mokslo metai prasideda rugsėjo mėnesį, o baigiasi birželio arba liepos mėnesiais. Kalėdų ir Velykų laikotarpiu visi turi dvi savaites atostogų ir po vieną papildomų atostogų savaitę kiekvieną semestrą.

Kai kuriomis sporto šakomis galima užsiimti pačioje mokykloje: futbolu, kriketu, regbiu ir pan. Tačiau daugelio laisvalaikio užsiėmimų mokykla neorganizuoja, todėl yra daugybė klubų ir būrelių už mokyklos ribų.

Laisvalaikio Užsiėmimai

Dauguma britų paauglių yra labai savarankiški ir patys planuoja savo laisvalaikį. Daugelis užsiėmimų, tokių, kaip sportas, menai ir pan. vyksta rytais arba vakarais. Anglija yra viena iš tinkamiausių vietų patirti turiningą kultūrinį gyvenimą. Galite groti muzikinėje grupėje, šokti, tapyti, sportuoti ar užsiimti kita Jus dominančia veikla.

Jei menai Jums ne prie širdies — nesujaudinkite, čia visi labai myli sportą. Galite žaisti futbolą, regbį, krepšinį, kriketą. Pastarasis yra labai populiarus sportas šioje šalyje, o juk išbandyti kažką nauja visuomet yra smagu.

Kaip jau minėjome, daugelis laisvalaikio užsiėmimų vyksta vakarais ir jie nėra susiję su Jūsų mokykla. Jei norite žaisti futbolą ar krepšinį, geriausia yra pačiam susirasti tinkamą būrelį.

Gamta Didžiojoje Britanijoje yra labai graži ir įdomi. Savaitgaliais galėsite patyrinėti vietines apylinkes kartu su savo draugais ar priimančiąja šeima.

Priimančios Šeimos Didžiojoje Britanijoje

Šioje šalyje priimančiosios šeimos yra labai svetingos ir draugiškos. Kiekviena šeima džiaugiasi galėdama priimti mainų programos dalyvį į savus namus, kuriuose jis laikinai taps šeimos nariu.

Daugelis britų šeimų laikosi tradicijų: valgo tradicinius angliškus pusryčius, Šepardo pyragus, pudingus ir pan.

Būnant Didžiojoje Britanijoje teks susidurti su įvairiausiais anglų kalbos dialektais ir iš pradžių juos gali būti sudėtinga suprasti. Bet nesujaudinkite, naujoji šeima Jums padės kuo greičiau apsiprasti ir supažindins su kalbos subtilybėmis.

„High School Premium“ programoje Jūs patys galite pasirinkti norimą mokyklą! 

Pasirinkę būtent šią programą, Jūs galėsite rinktis iš daugelio Sixth Form college visoje šalyje. Galėsite gyventi bendrabutyje kartu su kitais studentais iš viso pasaulio arba apsistoti angliškoje šeimoje!

Kas yra Sixth Form College?

Sixth Form College yra tarpinis variantas tarp vidurinės mokyklos ir profesinio/aukštesniojo išsilavinimo. Sixth Form Colleges dažnai siūlo platesnį pasirinkimą studijų atžvilgiu, daugiau užsiėmimų ir geresnes mokymosi sąlygas. Dažniausiai studentai pasirenka tik 3-4 dalykus, į kuriuos bus pasinėrę visus mokslo metus. Tai gali būti universiteto paruošiamieji kursai arba dalykai, kuriais visuomet domėjotės: mada, muzikos leidyba, žiniasklaidos studijos, scenos menai ir kita.

Sixth Form College dauguma studentų yra 16-19 metų, tai reiškia, kad netgi būdamas 18 metų gali pradėti studijuoti. Aukštos kokybės britų švietimo sistema yra vertinama visame pasaulyje. Čia įgytos žinios ir įgūdžiai yra labai vertinami tiek vietos, tiek užsienio universitetuose.

Svarbi informacija:

Ši programa yra tinkama ir tiems, kurie jau baigė vidurinę mokyklą, tai yra nebūdinga kitoms Vidurinių mokyklų mainų programoms. Tu tiesiog turi būti jaunesnis nei 19 metų.

Kainos

Kainos šiek tiek skiriasi priklausomai nuo pasirinkto koledžo, bet už ES piliečius švietimo įstaigos gauna tam tikras išmokas. Būtent dėl to programos tampa finansiškai patrauklesnės vertinant kainos ir kokybės santykį.

– Kaina už mokslo metus, įskaičiuojant gyvenimą bendrabutyje —  nuo 10 800 eur.
– Kaina už mokslo metus, įskaičiuojant gyvenimą šeimoje —  nuo 12 100 eur.

Norėčiau, kad su manimi būtų susisiekta dėl mainų programų!

High school mini form
Sender